Skip to Content

Klávesové zkratky programů

Klávesové zkratky v internetovém prohlížeči Safari

Safari patří spolu s dalšími internetovými prohlížeči často k nejpoužívanějším programům na počítači, zejména u příznivců společnosti Apple. Je proto vhodné znát jeho klávesové zkratky a usnadnit si tak práci při procházení internetu.

Klávesové zkratky v internetovém prohlížeči Opera

Opera patří spolu s dalšími internetovými prohlížeči často k nejpoužívanějším programům na počítači. Je proto vhodné znát její klávesové zkratky a usnadnit si tak práci při procházení internetu.

Klávesové zkratky v internetovém prohlížeči Google Chrome

Google Chrome patří spolu s dalšími internetovými prohlížeči často k nejpoužívanějším programům na počítači. Je proto vhodné znát jeho klávesové zkratky a usnadnit si tak práci při procházení internetu.

Klávesové zkratky v internetovém prohlížeči Mozilla Firefox

Mozilla Firefox patří spolu s dalšími internetovými prohlížeči často k nejpoužívanějším programům na počítači. Je proto vhodné znát jeho klávesové zkratky a usnadnit si tak práci při procházení internetu.

Klávesové zkratky v internetovém prohlížeči Internet Explorer

Internet Explorer patří spolu s dalšími internetovými prohlížeči často k nejpoužívanějším programům na počítači. Je proto vhodné znát jeho klávesové zkratky a usnadnit si tak práci s internetem.

Klávesové zkratky v programech

Velké množství programů používá stále se opakující klávesové zkratky, proto vám v jednom článku ukážeme různé možnosti a je na vás, abyste si pro svůj program a své účely vybrali ty, které budou užitečné.

Syndikovat obsahby Dr. Radut